Ylli Limani: “Shpresoj që Tuna mos mërzitet që po e zbuloj këtë sekret…” [VIDEO]

Jan 09, 2017

Këngëtari ka zbuluar një nga të fshehtat e Tunës.

 

I ftuar në emisionin “Tek Unë me Arjola Shehu”, Ylli Limani flet edhe për marrëdhënien e tij më këngëtaren, e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë. Prej disa kohësh Ylli dhe Tuna gëzojnë një miqësi të mirë, çka ka bërë që Tuna t’i tregojë Ylli të parit sekretin e saj në lidhje me shtatëzaninë.

“Shpresoj që Tuna të mos mërzitet që po e them, por unë kam qënë i pari që ajo i ka rrëfyer lajmin se ishte në pritje të një fëmije. Dhe unë jam gëzuar shumë për këtë fakt. Mezi pres të shoh frytet e dashurisë së saj me Patrisin”, tregon Ylli.

Për ta ndjekur rrëfimin e tij të plotë, klikoni në linkun e mëposhtëm:

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll