E tregon vetë këngëtarja, ky është mësimi që ka marrë Selena Gomez nga viti 2016 [VIDEO]

Jan 09, 2017

Shumë inspiruese! Selena Gomez ka përjetuar një vit të tmerrshëm në 2016-ën, dhe ajo më në fund zbuloi “mësimin” më të madh që ka marrë nga ky vit që lamë pas. Ajo e zbuloi këtë me anë të opsionit më të ri të Instagram, pikërisht atë “Live Story”, ndërkohë që ishte jashtë me shoqet, e veshur shumë sportive, dhe fansat po dashuronin çdo sekondë të kësaj video.

“Mësimi më i madh që mora nga 2016-a ishte ndërgjegjësimi. Mendoj se është shumë e rëendesishme të jesh e ndergjegjshme për faktin se si po shkon jeta jote. Njerëzit që të rrethojnë, njerëzit me të cilët  kalon kohën”, tha Selena në këtë video, ndërkohë që fansat e “bombarduan” me zemra. Por një nga mikeshat më të mira të Sel, Taylor Swift, shkroi “Baeeeeeee”.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll