Zgjedhje 2017

  Soulja Boy “motivohet” nga Rihanna për sherrin kundër Chris Brown! [FOTO]

  Jan 09, 2017

  Ky konflikt ka marrë përmasa të mëdha tashmë!

  Soulja Boy ka disa fjalë më shumë luftarake për Chris Broën dhe nuk e ka ndërmend të tërhiqet. Këngëtari i “ Kiss me thru the phone” ka përdorur Twitter për të treguar se do të ndeshet me Chris Brown në emër të Rihanna-s. Kjo është diçka e bukur...

  Ai ësht shprehur se kur të përballet me Chris, do të vendosë drejtësinë në vend për RiRi, pasi siç dihet tashmë, Brown e ka dhunuar më parë këngëtaren nga Barbadosi. Sa fisnik Soulja Boy! Duke kujtuar mënyrën vulgare se si Chris ka trajtuar Rihanna-n, Soulja Boy shkruan se do ta degjenerojë në ring.

  Kjo mbetet për tu parë, pasi Chris do të stërvitet nga kampioni legjendar Mike Tyson, ndërkohë që Soulja nga Floyd Mayweather.

  A thua vallë do të kemi një kafshim veshi?! Mezi po presim ta shikojmë këtë ndeshje, sigurisht nëse do të zhvillohet. 

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll