Mësoni se si Patrisi e llaston Tunën [FOTO]

Jan 10, 2017

Ata të dy janë munduar ta mbajnë sa më private lidhjen  e tyre por tashmë e kanë mësuar të gjithë që janë çifti më i ri i showbizz-it.

Tuna dhe Patris Berisha e nisën romancën e tyre vitin e kaluar dhe sot po presin  të bëhen prindër të një fëmije. Ndoshta kjo është njëra ndër arsyet pse Patrisi ka vendosur ta llastojë partneren e tij duke gatuar posaçërisht për të. “Duke gatuar për dashurinë time”, shkruan muzikanti teksa poston këtë foto. Një partner për tu patur zili. 

15941266_1432384483461055_8915550761919589245_n.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll