Kylie Jenner dhe Tyga djegin Instagramin me një pozë porno! [FOTO]

Jan 11, 2017

Ata nuk janë të turpshëm kur vjen puna për tu “prekur” bashkë, por këtë herë ndoshta do kishin bërë më mirë të gjenin një dhomë.

Dhe po ta mendosh, jemi të bindur që në fund të ditës ashtu e kanë bërë. Tyga ndau një foto me fansat e tij në Instagram ku shfaqej në një pozë shumë të nxehtë me të dashurën e tij bukuroshe. Në shkrepjen përvëluese Kylie ishte ulur në prehrin e reperit 27 vjeçar ndërkohë që duket sikur nuk e ka mendjen tek ajo që po ndodh pasi po shijon at që duket si një portokall. Kështu personazhi 19 vjeçar ka mbajtur jo vetëm të pasmet e saj në punë, por edhe gojën. Pyesim veten a do ta ketë vrarë indiferenca e saj Tyga-n, por edhe ky i fundit duket shumë i përqëndruar në atë që po bën kështu që vështirë se do ta ketë vënë re. 

kylienepreh.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll