Pas paraqitjes në komisariat, Noizy “përfundon në burg". Pas tij, edhe Ermal Mamaqi [VIDEO]

Jan 11, 2017

Ndërkohë që Stresi prej ditësh ndodhet në arrati, Noizy u paraqit në komisariat për të njëjtën arsye.

Reperat kanë shtënë me armë në ajër ndërkohë që diçka e tillë është e ndaluar. Por  30 vjeçari  e ka marrë me sportivitet këtë situatë duke e ironizuar  me mikun e tij,  Ermal Mamaqi. I ndodhur në Tiranë pasditen e djeshme, Noizy ka takuar  Mamaqin dhe kanë darkuar bashkë në një restorant peshku. Aty si duket kanë gjetur momentin dhe ambientin e duhur për të ironizuar situatën aktuale për të cilën po përflitet reperi.

“Hey miq, unë erdha për të nxjerrë këtë nga burgu dhe më rrasën dhe mua brenda. Ju lutem kush ka mundësi të vijë tek burgu  treqind  e njistëmbëdhejtë.  Na sillni cigare, ushqime, megjithëse ushqim ka këtu se ka krudo dhe karkaleca fushe të kuq. Rëndësi ka që nesër dalim”, përfundon Ermali shoqëruar me fytyrën e “vuajtur” të Noizyt në fund.

 

A video posted by NOIZY (@zinizin) on

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll