Zgjedhje 2017

  Lori Hoxha tregon një sekret të fëmijërisë nëpërmjet kësaj fotoje [FOTO]

  Jan 11, 2017

  Motrat Hoxha e  tregojnë herë pas here edhe në rrjetet sociale dashurinë për njëra-tjetrën, por jo të gjithë e njohin marrëdhënien e tyre që kur ishin të vogla.

  Lori na e shuan paksa kuriozitetin për këtë  pjesë teksa ka postuar për herë të parë këtë foto nga fëmijëria ku shfaqet bashkë me Sarën. Nuk mund të kalojë pa u vënë re që kjo e fundit ngjason më tepër si djalë duke plotësuar në një lloj mënyre dëshirën e mamasë së tyre për të patur një djalë.

   “Mami u mërzit shumë kur Sara doli gocë dhe e rregulloi rrugës”, shkruan Lori me shaka krah fotos. Por me siguri ardhja në jetë e Itan, pas dy vajzave, e ka plotësuar dëshirën e mamasë.

  15940556_1433218403377663_2284619067214448568_n.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll