Zgjedhje 2017

  Stilistja zbulon padashje martesën e fshehtë të Tunës [FOTO]

  Jan 11, 2017

  Pas ndarjes nga  Cozman, mësimi i parë që mori Tuna ishte që jetën private ta mbante të tillë.

  Dhe kjo tregohet edhe tek lidhja e re, me muzikantin Patris Berisha. Madje edhe hapi i radhës i bërë nga çifti u mendua të ishte sa më i fshehtë por ka qenë stilistja nga Kosova, Vjollca Llapashtica ajo që e ka zbuluar pa dashje sekretin e Tunës. Tuna e kishte zgjehdur këtë stiliste për fustanin e saj të nusërisë pasi ka vendosur t’i japë fund beqarisë dhe të lidhë martesë me partnerin, Patrisin. Stilistja ka postuar në Snapchat-in e saj këtë foto të Tunës e veshur me fustanin e nusërisë, duke uruar çiftin të cilët shumë shpejt do të bëhen prindër.  

  t_1484141132-5626250.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll