E papritur! Selena Gomez dhe The Weeknd janë në një lidhje dhe provat i keni këtu [FOTO]

Jan 11, 2017

Askush nuk e priste këtë! Na erdhi si një bombë, por bombë e bukur ama.

Nëse po prisnit për një rikthim të The Weeknd me Bella Hadid apo Selena me Justin Bieber, e keni të kotë. Selena është parë me këngëtarin e njohur Abel Tesfaye mbrëmjen e së martës në Giorgio Baldi, Santa Monica, të kapur për dore, dhe duke u puthur. Nuk e dimë se sa kohë ka që ndodh kjo, por ata definitivisht janë të dashur...të paktën ktë na lenë të kuptojmë fotot e siguruara nga sajti i njohur TMZ.

 

Mirëpo na shqetëson edhe diçka tjetër, çfarë do të thotë Gigi Hadid, pasi ajo është një shoqe shumë e mirë me Selena, dhe motra e saj, sapo është ndarë me The Weeknd.

Por siç i thonë asaj shprehjes: Zemra zgjedh atë që dashuron. E njëjta gjë vlen edhe për duart dhe buzët e Selenas, të cilat për asnjë moment nuk mund të ndaheshin nga këngëtari 26 vjeçar. 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll