Shihni sa është rritur vogëlushja e Suada Sherifit [FOTO]

Mar 18, 2017

Plot 6 muaj më parë ajo u bë nënë për herë të parë.

Dhe sot ish Miss Albania jo vetëm është rikthyer në formën e mëparshme, por edhe ka bërë publike fotot e vogëlushes së saj. Ajo ka postuar në Insta Story-n e saj foto të bukuroshes së vogël Deizi. Mama e bijë duket se kanë dalë për një shëtitje, ndërkohë mama Suada nuk rezistoi dot pa shprehur dashurinë për vajzën e saj, ose më mirë të themi “jetën e saj”.

su1.png

su2.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll