Suada Sherifi shfaq fytyrën e bebes së saj [FOTO]

Mar 24, 2017

Lulja e vogël e Suadës ngjan me një mrekulli!

Ish- missi Suada Sherifi, njihet si një ndër femrat më të bukura shqiptare. Gjithmonë duket në forma mjaft të mira në fotot që poston, ndërsa së fundmi profili i saj në rrjete sociale është mbushur plot me foto të vajzës së saj Deizi. Bukuroshja është bërë së fundmi nënë, dhe për këtë fakt ajo ndihet shumë e lumtur, gjë që e trogojn edhe postimet e saj me vogëlushen. Në një video që ka postar në instastory, Suada nuk e ka mbajtur më sekret fytyrën e të voglës. Vogëlushja me sytë e mbyllur, ngjan si një lule e vogël që sapo ka filluar të çelë. 

sua.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll