E famshmja sozi e Kim Kardashian, fanse e Dafina Zeqirit [VIDEO]

Mar 28, 2017

Është përfolur shumë për sozinë e Kim Kardashian si dhe ngaterresen e fansave te saj me modelen.

Kamila Osman eshte nje blogere dhe dizenjuese shume e pelqyer se fundmi ne rrjetet sociale dhe kjo per faktin se ka ngjashmeri te madhe me yllin nderkombetar Kim Kardashian. Ne profilin e saj shihet nje video ku Kamila kendon kengen e Dafina Zeqirit dhe thote se se eshte e preferuara e saj. Gjithashtu edhe Dafina eshte ndjere shume e gezuar per kete fakt si dhe e ka postuar edhe tek profili i saj ne Instagram , ne insta story./intv.al/

WhatsApp_Image_2017-03-28_at_11.03.50.jpeg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll