Selena dhe Weeknd marrin rrugët...duke u përkëdhelur! [FOTO]

Mar 29, 2017

Mund të themi pa frikë se janë në muajin e tyre të mjaltit!

Marrëdhënia shumë e përfolur dhe me profil shumë të lartë duket se nuk ka ndërmend të frenojë udhëtimet dhe shfaqjet shumë romantike. Pas udhëtimit në Itali, këtë herë radhën e kishte Argjentina. Dhe Selena Gomez dukej më e lumtur se kurrë me The Weeknd ndërkohë që shijonin një shëtitje të vërtetë prej pëllumbash të dashuruar në rrugët e Buenos Aires. Ata nuk u kursyen aspak në shfaqjet publike të afrimitetit dhe përkëdheljeve ndërkohë që ecnin të kapur përdore. Dhe për çdo dy persona që gëzojnë, një i tretë skërmit dhëmbët në fshehtësi deri sa në një moment të plasë në ironira. Po, e kemi fjalën për Justin Bieber! Weeknd...bëhu gati!

selenawe.jpg

selenawe2.jpg

selenawe3.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll