Kris Jenner paralajmëron Kim K kundër kirurgjisë! [FOTO]

Apr 01, 2017

“Mos bëj diçka që mund të të verë në rrezik të madh”, por dëshira e Kim për një fëmijë të tretë duket shumë e madhe!

Bukuroshja 36 vjeçare lajmëroi në një trailer ngacmues të “Keeping Up with the Kardashians” se dëshiron që të kryejë një operacion në mitër. Kjo në mënyrë që të mund të ketë një fëmijë të tretë me reperin Kanye West, pas vajzës North dhe djalit Saint. Por mamaja e saj duket se nuk është shumë dakort me këtë fakt, dhe e ka paralajmëruar Kim për çfarë mund të ndodhë. Në një video të re ngacmuese, Kris ka thënë se ndjen që ky operacion do ta vendosë mbretëreshën e rrjeteve sociale në “rrezik të madh”.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll