Luana merr dhuratë nga Dubai nga një person special [FOTO]

Apr 04, 2017

Nuk është ndonjë shufër ari as ndonjë makinë e shtrenjtë.

Luana është ëmbëlsuar shumë nga dhurata e  që mamaja e saj i ka sjellë nga Dubai dhe që është një çokollatë. Nëse mendonit se moderatoren simpatike mund ta emocionin vetëm dhuratat e shtrenjta, ajo sapo tregoi se nuk ka dhuratë më të shtrenjtë sa ajo që bëhet nga një person special si mamaja. "Mami më sjell çokollata nga Dubai”,  shkruan  moderatorja.

 luana.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll