Publikon foto të 30 viteve më parë, sa ka ndryshuar Eli Fara? [FOTO]

Apr 06, 2017

Këngëtarja bukuroshe duket se nuk e ndjen aspak kalimin e viteve pasi edhe sot duket më tërheqëse se vajzat që kanë gjysmën e moshës së saj.

Dhe duket se për Elin ka qenë gjithmonë kështu, edhe 3 dekada më parë, në vitin e largët 1988. Artistja e njohur ka bërë publike në Instagramin e saj një foto të saj kur ishte vetëm 21 vjeçare, dhe mund të themi që pak ndryshime ka me sot. Për të koha nuk kalon dhe në rast se nuk do të kishte kaq shumë vite në skenën shqiptare të muzikës, do të mendonim se mosha e saj e vërtetë është thjesht një shaka.

elifara.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll