Në një performancë për komunitetin LGBT, Dua Lipa i nxjerr të gjitha [FOTO]

Apr 10, 2017

Të gjithë e dimë se Dua Lipa është shumë seksi por nuk e menduam se dhe ajo do e bënte këtë gjë.

Dua Lipa dha një super performancë në Berlin dhe kjo ishte për fansat e saj dhe të komunitetit LGBT. Dua ishte veshur shumë sensuale me një fustan me ngjyrat e flamurit të LGBT. Duket se ajo nuk e ka patur mendjen kur është ulur dhe ka nxjerrë linjat e saj trupore në foton e bërë nga fansi. Por kjo foto duket se i ka pëlqyer Duas sepse ajo e ka publikuar në instagramin e saj./intv.al/

dua_lipa.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll