E mbani mend Dua Lipan kur ishte modele në Kosovë? Ja si dukej ajo [FOTO]

Apr 11, 2017

Sot është seksi dhe shumë e suksesshme por ja si dukej ajo para se të bëhej me famë botërore.

Dua Lipa mund ta quajmë ndryshe fenomenin e vitit 2016 por që premton shumë të jetë edhe në vitin 2017. Mbase ju nuk e mbani mend se ajo ka qenë modele edhe imazh i atelies së Valdrin Sahitit. Por në këtë foto ju tregojmë sesi dukej ajo kur ishte imazh i atelies së Valdrinit./intv.al/

duaa.jpg

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll