Zgjedhje 2017

  Marina Fara i rikthehet provokimeve, tregon format bombastike [FOTO]

  Apr 15, 2017

  Shfaqet super seksi dhe pa të brendshme?

  Vajza e këngëtares të njohur shqiptare Eli Fara, ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë, i cili i tregon format. Ajo në foton e postuar prej saj dallohet që nuk ka veshur të brendshme. Mesa duket Marina I rikthehet provokimeve me postimet e saj./intv.al/

  marina_fara.png

  marina_fara_2.png

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll