Zgjedhje 2017

  Weeknd dhe Selena bëhen të nxehtë në prani të publikut! [FOTO/VIDEO]

  Apr 16, 2017

  The Weeknd do të performonte në Coachella por spektaklin e vërtetë e dhuroi në “bashkëpunimin” e nxehtë me Selena Gomez.

  Kjo pasi dyshja edhe një herë tjetër nuk e pati aspak problem që të tregohet intime në sy të të gjithëve. Madje jo vetëm kaq, por ata thjesht nuk u shqitën dot nga njëri-tjetri ditën e djeshme në zonën VIP. Ishim mësuar t’i shihnim duke u puthur, por gjithmonë në takime romantike ose kur ishin të vetëm. Këtë herë duket se thjesht nuk rezistuan dot edhe kur vendi ishte i mbushur me njerëz. Për fat të mirë që nuk duhej të performonin bashkë pasi publiku do të shijonte një spektakël ndryshe nga ai për të cilin kishte paguar…

  smoo1.jpg

  smoo00.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll