E habitshme si Luana Vjollca na paska bërë për budallenj [FOTO]

Apr 18, 2017

Luana shfaqet hapur dhe ne nuk e paskemi kuptuar…

Moderatorja seksi Luana Vjollca pak kohë më parë ka publikuar një foto ku është shfaqur duke bërë shqiponjën e Shqipërisë dhe si mbishkrim shkruan : ”Krenari “. Do thoni ju, këtu ajo do të tregojë që është shumë krenare për Shqipërinë e saj por ka diçka që edhe fansat e saj e kanë kuptuar,duke u shprehur se me këtë mbishkrim Luana nuk e ka patur vetëm për Shqipërinë e saj por edhe për djalin nga Kosova, Krenar Çoçaj, që flitet se është i dashuri i moderatores seksi. Duket se këtë detaj nuk e kishim kuptuar më parë. /intv.al/

krena_lu.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll