Del në shitje shtëpia e Keeping Up with the Kardashians dhe vlera e saj është qesharake! [FOTO]

Apr 19, 2017

Nëse keni dashur ndonjëherë të jetoni si një yll spektaklesh reality, kjo është mundësia juaj!

Shtëpia e përdorur nga Kris Jenner në Keeping Up with the Kardashians ka dalë në shitje. Por matriarkja 61 vjeçare nuk po shpërngulet nga shtëpia pasi ajo nuk ka jetuar kurrë në këtë shtëpi, por vetëm e ka përdorur për të realizuar spektaklin e famshëm. Pra, në fund të ditës spektaklet reality nuk kanë dhe aq shumë realitet brenda, duke qenë se e gjitha realizohet në atë që praktikisht nuk është gjë tjetër veçse një studio. Megjithatë, prezenca në show-n që ktheu familjen Kardashian në një klan showbizi ia ka çuar vlerat shtëpisë në qiell. Ajo sot ka dalë në shitje për shifrën e 9 milionë dollarëve. 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll