Zgjedhje 2017

  Noizy dhe Blerim Destani kanë një përshëndetje jo të zakonshme për Dafinën [FOTO]

  Apr 19, 2017

  Në udhëtimet e shpeshta  që bën në Gjermani, Noizy kalon kohë atje edhe me mikun e tij Blerim Destanin.

  Por këtë herë ata kanë edhe një përshëndetje jo të zakonshme  për mikeshën e tyre të përbashkët, Dafina Zeqirin. Ndërkohë që Blerimi buzëqesh, Noizy nxjerr  edhe gishtin e mesit. Megjithatë, sado e çuditshme të na duket, ndoshta kjo është mënyra e përshëndetjes mes tyre. “Kur miqtë tregojnë dashuri nga Europa”, shkruan Duffye krah fotos. \intv.a\

  noizylogo.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll