Zgjedhje 2017

  Ja çfarë parashikoi Noizy që doli e gabuar [FOTO]

  Apr 19, 2017

  Të gjithë besuan tek ai por ja që nuk doli ashtu siç ai parashikoi.

  Reperi Noizy në profilin e tij në Instagram ka postuar një foto në story nga ndeshja Real Madrid – Bayern Munich, ai tha para se të fillonte ndeshja se kjo lojë mes Real Madrid dhe Bayern do te mbarojë 2-1 për Realin por nuk doli kështu. Edhe pse fitoi Reali, loja përfundoi 4-2 dhe jo 2-1. Noizy na vjen keq por mbase herës tjetër do të të dali parashikimi./intv.al/

  noizy_ndeshja.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll