Shkelmi i fundit për Encën, Beatrix i bashkohet OTR? [FOTO]

Apr 20, 2017

Ajo dikur ishte shumë mike me njërën nga ish anëtaret e grupit OTR, Encën por më vonë marrëdhënia e tyre u prish.

Madje vajzat nisën të kishin edhe një “luftë të heshtur” që transmetohej përmes ironive ndaj njëra-tjetrës. Si duket ka ardhur momenti që  Beatrix t’i japë Encës goditjen e fundit duke i zënë vendin ish mikeshës në grup. Këngëtarja ka ndjekur në Instagram Dj-n personal të Noizyt dhe kjo mund të përkthehet edhe në një dëshirë të saj për bashkëpunim ose pse jo për  t’u bërë pjesë e OTR.

Pyetja që lind është; Si do ta presë Enca?\intv.al\

beatrixiiii.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll