Zgjedhje 2017

  Ja si dukeshin fëmijë këngëtarët më IN të momentit [FOTO]

  Apr 20, 2017

  Ata janë personazhet më IN të momentit, por ata kanë ndryshuar shumë që nga koha kur ishin femijë. Po ju i dalloni dot?

  Edhe ata kanë qënë fëmijë dhe madje shumë simpatikë, sepse të gjithë fëmijët janë padyshim të tillë. Dikush i ka ruajtur tiparet e veta, e dikush jo shumë, megjithatë e rëndësishme është që sot janë pjesë e showbiz-it dhe janë ndër më të pëlqyerit e momentit. Emisioni Fun Day në INTv me moderatore Fatma Methasani foli për  5 personazhet ndër më të perfolurit dhe sesi dukeshin ata femijë. Më te poshte do shikoni fotot sesi dukeshin ata kur ishin të vegjël./intv.al/

  Enca

  enca_femije.jpg

   

  Noizy

  noizy.jpg

   

  Ledri

  ledri.png

   

  Bleona

  bleona.jpg

   

  Mozzik

  mozzik.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll