Zgjedhje 2017

  Luana ka marrë një vendim drastik pas ngjarjes më fansin e fiskuar pas saj [FOTO]

  Apr 21, 2017

  Pasi kaloi një periudhë vërtet të vështirë me fansin e fiksuar pas saj prej 8 muajsh, Luana Vjollca ka marrë një vendim.

  Këngëtarja e ka kuptuar çelësin e një jetë të qetë dhe ka vendosur që të qëndrojë sa më larg rrjeteve sociale.

  Të njëjtën gjë ka bërë edhe i dashuri i saj, Krenar Çoçaj i cili edhe ka larguar shumë nga ndjekësit  në Instagram.

  Për Luanën do të jetë pak më e vështirë që të mbajë distancë për një kohë të gjatë me fansat. Megjithatë  duke marrë parasysh ngjarjen e fundit e cila mund të përfundonte keq  pasi fansi i saj, 32 vjeçari  Besmir Lila ishte i armatosur, e ka të nevojshme këtë distancim nga rrjetet sociale. 

  dfgrfghfr.png

   

  krenar.png

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll