Elvana Gjata dhe obsesioni i saj më i fundit [FOTO]

Apr 21, 2017

Për një periudhë kohe nuk ishte thuajse fare aktive në rrjete sociale, por pasi e bëri të qartë synimin drejt suksesit ndërkombëtar, Elvana Gjata bën të mos ia ndjejnë mungesën.

 Pas këngës “Lejla” këngëtarja nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, ndërsa sete fotografish, po. Fotot e realizuara me një nga fotografet e njohura e cila ka fotografuar edhe Kylie Jenner, po bëjnë xhiro nëpër portale. Por 30 vjeçarja nuk ndalet me kaq. Duket sikur është obsesionuar me fotot dhe si duket ka ndërmend të realizojë edhe shumë të tilla. Ndaj këngëtaren e sheh shpesh të ndjekë në Isntagram fotografë të ndryshëm botërorë, shumë prej të cilëve kanë bashkëpunuar edhe me yje të njohur. \intv.al\

elvanalogo1.jpg

 

elvlogo2.jpg

 

elvlogo3.jpg

 

18013165_1932011777079007_824608663992795136_n.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll