Ja çfarë bëjnë Arditi dhe Eni Çobani të dielën pas pune [FOTO]

Apr 21, 2017

Çdo të dielë ata ju shoqërojnë me ekranin e Klan Tv, jo vetëm me argëtime por edhe me histori njerëzore.

Megjithatë, pas orarit të punës Ardit Gjebrea dhe Eni Çobani e ndjejnë të pushojnë dhe këtë herë kanë drekuar bashkë. Madje duket se aq shumë po iu shijon ushqimi saqë po kruajnë edhe tepsinë në fund.  “Booooo ç'paske qënë Eni Çobani.  Po se ç'ka edhe një shprehje kur e krrrrruajmë tepsinë”, shkruan Arditi.

Nepsin e madh që ka Arditi për ushqimin, e njihnim, ndërsa për Enin, jo.  Megjithatë jemi të sigurtë që kjoe  e fundit ka dashur t’i përshtatet sa më shumë natyrës së  moderatorit teksa bënin këtë foto. Momente argëtimi që mbahen mend. 

17951726_1542308912468611_415499095481612995_n.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll