Kjo foto tregon se lidhja mes J. Lo dhe Alex Rodriguez po bëhet më e fortë [FOTO]

Apr 21, 2017

Pas disa lidhjeve të dështuara deri tani, duket se J.Lo ka gjetur personin e duhur.

Këngëtarja 47 vjeçare po përjeton një lidhje me basketbollistin dhe fotoja e postuar së fundmi nga ajo, duket se vërteton fjalët se dyshja po shkon drejt martesës. Në profilin e saj ajo ka vënë foton e vajzës së saj me vajzën e basketbollistit.

Tashi dhe Lulu” shkruan këngëtarja. Sipas një burimi, Jennifer  ka një marrëdhënie për tu marrë shembull me dy vajzat e 41 vjeçarit, Natasha, 12 vjeç dhe Ella, 8 vjeç. Madje Lopez po planifikon një udhëtim familjar me të dashurin bashkë me  fëmijët e tyre. 

cbvbnnhgj.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll