Zgjedhje 2017

  Askush nuk e kishte menduar që Julka do t’i bënte këtë dhuratë bashkëshortit për ditëlindje [FOTO]

  Apr 21, 2017

  Andi Dj sot festoi ditëlindjen dhe ndoshta këtë herë ka marrë edhe dhuratën më të veçantë se çdo herë tjetër.

  Edhe pse një dhuratë e bërë me kohë, Julka i kishte futur të dy djemtë në dy kuti dhuratash ndërsa vetë e ulur mbi një puf, duke e emocionuar edhe njëherë Andin  dhe duke i kujtuar për familjen e mrekullueshme që ka. 

  “Gëzuar ditëlindjen, dashuria ime e përjetshme, zoti Andy Gramm!”, shkruan Julka, “Këtë vit të bëra dhuratë me ato që m’u ndodhën. Të dua!”

  ghuiuyiu.png

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll