Bella Hadid bën një rrëfim të rrallë për motrën e saj Gigi

Apr 21, 2017

Ajo ka ndjekur hapat e së motrës për t’u bërë një nga supermodelet më të kërkuara në botë.

Dhe Bella nuk harroi të falenderonte “shoqen e saj më të mirë” Gigi, pasi e ka udhëhequr përgjatë karrierës. Bukuroshja 20 vjeçare tregon se motra e saj gjithmonë i rikthen buzëqeshejn si në kohërat e mira, ashtu edhe në ato të vështirat, profesionalisht dhe personalisht. Duke folur për Daily Mail në një event të Dior, ajo tregoi se Gigi është mikesha e saj më e ngushtë dhe e “dashuron deri në vdekje”. Bella rrëfen se Gigi është ajo që i ka treguar rrugën dhe mënyrën si të sillet në çdo situatë pasi ka qëndruar në këtë biznes për një kohë më të gjatë. Si mund të ndodhte ndryshe...

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll