Zgjedhje 2017

  Ja kush janë vajzat e showbiz-it që “shfrytëzuan” famën e tyre [FOTO]

  Apr 21, 2017

  Disa nga vajzat e njohura te showbiz-it shqiptar kanë ditur ta shfrytëzojnë mirë emrin dhe popullaritetin e tyre.

  Ato kanë hapur biznese dhe falë famës së tyre kanë përfituar dhe fitojnë mirë,shkruan intv.al. Në emisionin Fun Day në INTv me moderatore Fatma Methasani u fol për këto vajza të suksesshme, të cilat janë:

  1)Jonida Maliqi (biznes me kepuce)

  22601.jpg

  2)Alketa Vejsiu (Class by Alketa)

  auto_alketa111486909953.jpg


  3)Amarda Toska apo Ami (Ami event)

  auto_Ami31486909952.jpg

   


  4)Zaimina VAsjari (biznes me fustane)

  auto_zajmina1_1470568620-88664911470572435.png


  5)Rezarta Shkurta (Hera Company - studio fotografie ku kryesisht i bëhen foto bebeve dhe nënave në pritjen e ëmbël)

  -Rezarta-Shkurta-.jpg

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll