Kush është Laja? Elvana Gjata ka një urim të veçantë për të [FOTO]

Apr 21, 2017

Ajo është një ndër personazhet shqiptar më me shumë ndjekës në Instagram dhe gjithmonë na mban të përditësuar me foto. Por një postim i veçantë ka zënë vend ditën e sotme në profilin e saj zyrtar. Bëhet fjalë për ditëlindjen e Dj Andy, bashkëshortit të Julkës, bashkëpunëtori dhe një ndër miqtë më të mirë të Elvanës.

 “Laja është gjithmonë aty. Gëzuar ditëlindjen”, -shkruan Elvana bashkëngjitur fotos me Dj e mirënjohur.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll