Zgjedhje 2017

  French Montana përshëndetje për shqiptarët? E ka detyruar Dafina Zeqiri? [FOTO/VIDEO]

  Apr 21, 2017

  Duket se reperi i famshëm, French Montana ka diçka për shqiptarët, por mos ndoshta po detyrohet nga Dafina Zeqiri?

  Pjesmarrja e French Montanas në videoklipin e Dafinës ishte diçka jo e paralajmeruar nga Dafina dhe të gjithë si fillim nuk po iu besonin dot syve kur French Montana u bë pjesë e videoklipit “Four Season”. Por Dafina ia doli dhe me këtë kengë po synon tregun ndërkombetar, kënga pati sukses dhe po pëlqehet shumë. Por intv.al zbuloi se French Montana në videoklipin e tij “HOLD ON” ka bërë shenjën e shqiponjës së Shqiperisë dhe ndodhet sipër një makine luksoze edhe në kuq e zi. Mund te themi se mund te kete parë sesi shumë artistë të mëdhenj kanë bërë këtë shenjë si : Rita Ora , Dua Lipa apo Bebe Rexha etj. Ai këtë veprim e ka bërë para se të njiheshe me Dafinen, pra Dafina nuk e ka detyruar fare. Më poshtë do shikoni foton ku French Montana është duke bërë shqiponjën./intv.al/

  _french-hold-on-clip.jpg

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll