Pas darkës romantike, Selena dhe The Weeknd përkëdhelen në makinë [FOTO]

Apr 24, 2017

Ata janë çifti më i përfolur i momentit.

Pasi zbuluan se janë tashmë në një lidhje prej gjashtë muajsh, romanca mes artistes 24-vjeçare dhe këngëtarit 27-vjeçar është tashmë në sytë e publikut. Këtë të dielë ata janë kapur nga paparacët teksa largahoeshin nga një darkë romantike në një restorant japonez në Beverly Hills dhe janë fotografur në makinën e tyre luksoze, teksa përkëdheleshin në sediljen e pasme të makinës. Nga buzëqeshjet në fytyrë, duket se çifti ka kaluar një mbrëmjë të këndshme dhe se lidhja e tyre po shkon mjaft mirë. Çfarë çifti!

3F8CFA7D00000578-4439746-image-a-87_1493034328670.jpg

3F8CF9D900000578-4439746-image-a-86_1493034324448_1.jpg

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll