Katy Perry shprehu se e pëlqen Era Istrefin, tani e kopjon [FOTO]

Apr 25, 2017

Do habiteni sesi Era kopjohet nga një ndër këngëtaret më me zë të momentit siç është Katy Perry.

Para disa kohësh këngëtarja me famë ndërkombëtare Katy Perry ka publikuar në profilin e saj personal në twitter se kënga “Bon Bon” e Era Istrefit ishte një ndër këngët e saja më të preferuara. Katy së fundmi në rrjetet e saja sociale  ka shpërndarë një foto me të njëjtin look si Era në festivalin e Coachela,shkruan intv.al. Duket se Katy-t i kanë pëlqyer shumë gërshetat e Erës, pasi dhe ajo ishte e pranishme në Coachela kur Era performoi./intv.al/

floket.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll