Zgjedhje 2017

  E papritur! Ndahet Marina Fara me të fejuarin [FOTO]

  Apr 26, 2017

  Fejesa e tyre bëri më shumë bujë se format seksi  të Marina Farës.

  Vajza e Eli Farës vetëm para një muaji shpalli fejesën  me Edi Ismailin. Por ashtu siç erdhi duket se edhe ka përfunduar historia e tyre e dashurisë.

  Çifti më i përfolur së fundmi në showbiz kanë  zhdukur çdo foto të tyren në rrjetet sociale duke u rikthyer sërish në statusin “single”.

  Kujtojmë që vajza e këngëtares Eli Fara dhe djali i pasur shpallën fejesën e tyre jo më larg se para një muaji në një ceremoni.

  Ndërkohë ende nuk e dimë  çfarë e ka sjellë ndarjen e ish çiftit.

  xdg_dfg.png

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll