Zgjedhje 2017

  A e lexoni dot çfarë shkruhet në vellon e Katy Perry? Ne kemi përgjigjen e domethënien

  May 02, 2017

  Met Gala ftoi të gjithë personazhet e famshëm ditën e djeshme me veshjet më të çuditshme në tapetin ekuq, por diçka tjetër ngjalli kuriozitet.

  Ishte pikërisht shkrimi i qëndisur në vellon e kuqe të këngëtares Katy Perry që i detyroi të gjithë të bënin sytë katër e të kuptonin çfarë shkruhej. Pas shumë dilemash, ramë dakrort që në vellon e kuqe të dizenjuar nga Galliano për Margiela, shkruhet "Witness" (dëshmimtar). Kjo ka kuptim pasi dhe simboli i syrit lidhet me dëshmimtarin, ose dëshmimtaren. Pikërisht kështu mendohet të quhet edhe albumi i saj i katërt që pritet të dalë këtë vit. Ndërsa për pasqyrat, nuk e dimë ende çfarë simbolizojnë. Ju ç'mendim keni?

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll