Trendi i viteve 2000, ja disa nga vipat që nuk i rezistuan kohës së vetullës super të hollë [FOTO]

May 04, 2017

Sot janë super seksi po shiko si dukeshin vite më parë, disa nga vajzat me IN te momentit.

Sot në modë janë vetullat e trasha, por trendi i viteve 2000 ishin vetullat e holla. Me siguri të gjitha femrat e mbajnë mend atë kohë kur vetullat hiqeshin aq hollë saqë dukeshin si të vizatuara me laps mbi sy,shkruan intv.al. Ne emisonin Fun Day në INTv me moderatore Fatma Methasani u fol per disa nga vajzat e showbiz-it që nuk i rezistuan kohës së vetullës super të hollë. Por ja sa ndryshim që krijon ajo vetull e hollë tek pamja e tyre, ja cilat janë ato dhe si dukeshin në atë kohë. /intv.al/

Bleona Qereti

bleona.jpg

Zaimina Vasjari

zaimina.jpg

Miriam Cani

2488684.jpg

Tuna

tuna_8618.jpg

 

Luana Vjollca

5-1.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll