Tuna publikon foton e parë të djalit! [FOTO]

May 06, 2017

Këngëtarja bukuroshe është bërë së fundmi nënë për herë të parë dhe ka vendosur ta ndajë vogëlushin me sytë e publikut.<

Javën e kaluar Tuna u bë mamaja e lumtur e djaloshit Tian, lumturi të cilën e mbajti të gjithën për vete. Por tashmë ajo ka publikuar në rrjetet sociale foton e parë të djalit të saj. Një foto shumë e veçantë e cila nuk zbulon shumë pasi na tregon vetëm këmbët e vockla të Tianit. Në mbishkrim ajo ka vendosi fjalët “Hej çkemi”, si për të prezantuar vogëlushin me fansat e saj.

tunababy.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll