Ja cilat janë 5 këngët “Despacito” shqiptare [VIDEO]

May 08, 2017

“Despacito” kënga që po bën namin në mbarë botën por ja cilat janë 5 këngët “Despacito” shqiptare…

Stina e veres po afron, ajo që çdo herë sfidon artistët në krijimin e këngëve të reja dhe të hiteve verore. E këtë sfidë ata mundohen ta kalojnë shpesh edhe duke i bashkuar forcat me ndonjërin nga kolegët tyre, duke krijuar kështu një bashkëpunim,shkruan intv.al. Dhe një ndër pikat e forta të një hiti është videoklipi, me femra të bukura dhe seksi që bëjnë të pëlqehet dhe nga publiku akoma më shumë. Emisioni “Fun Day“ ne IN Tv me moderatore Fatma Methasani foli për 5 kënget “Despacito” shqiptare./intv.al/

Ja cilat janë 5 këngët “Despacito” shqiptare ndër vite:

Adrian Gaxha ft Lindon - Kalle

 

 

Claydee & Ermal Mamaqi - Senorita

 

 

Seven Saraqi - Cdo ditë

 

 

Shpat Kasapi - Casanova

 

 

Tingulli Trent ft Ermal Fejzullahu - I Kom

 

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll