Në të njejtën festë, tavolinat ngjitur, ja si reaguan Aurela Hoxha dhe Roza Lati [FOTO]

May 11, 2017

Pas sherrit që ndodhi Roza-Aurela, ato ishin në të njëjtën festë dhe tavolinat ngjitur, por ja si reaguan…

Para pak ditësh vajzat seksi Roza Lati dhe Aurela Hoxha kanë qenë në qendër të vëmendjes në portale, sepse ishte deklarata e drejtpërdrejtë e Roza Latit ku e quante Aurelën jo reale si në personalitet ashtu edhe në pamje duke vijuar me ironizimin e pushimeve  luksoze të saj, ajo që i hodhi benzinë zjarrit.  Por Aurela nuk reagoi dhe bëri sikur nuk kishte ndodhur asgjë dhe pse në fund ajo tha se vetëm e kishte injoruar. Intv.al publikon fotot ku bukuroshet Roza dhe Aurela ishin të ftuara në eventin e 3-vjetorit të revistës “Who”, vajzat seksi kanë tavolinat ngjitur dhe kanë injoruar njëra-tjetrën duke kthyer shpinën dhe kanë vazhduar të shijojnë eventin./intv.al/

roza_aurela.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll