Ankohet Suada Sherifi: Beyonce, boll më kopjove! [FOTO]

May 11, 2017

Çështja duket se po bëhet serioze.

Suada Sherifi i ka kërkuar Beyonces që mos ta kopjojë më! Pikërisht ashtu! Në një postim simpatik në Instagram, brunia bukuroshe ka ndarë një foto throwback të kohës kur ishte shtatzënë. Megjithatë detaji më simpatik është mbishkrimi i fotos, ku Suada ngacmon duke i thënë divës së muzikës që të mos e kopjojë më. Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për pozën që ka marrë si grua shtatzënë apo për veshjen, por duket se ajo nuk ka mbajtur më dhe ka thënë mjaft! Natyrisht duke bërë shaka... Në fotot e fundit që ka postuar Beyonce nuk duket gjëkundi me këtë veshje, por ku i dihet, ndoshta do të vijnë së shpejti.

suadashe.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll