Nuk do ta besoni çfarë i bashkon Roza Latin me motrat Kardashian [FOTO/VIDEO]

May 13, 2017

Deri tani ato nuk i bashkonte asgjë.

Por pas mbrëmjes të  së  mërkurës , Roza Lati dhe motrat Kardashian kanë një të  përbashkët. Moderatorja e "Hangover" zgjodhi fustanin e saj për eventin e radhës ku ishte ftuar . Dhe pas shumë  provave, zgjedhja perfundimtare ishte ky fustan me stil të  veçantë  por që  më  të  veçantë  e bënte çopa e tij e krijuar nga stilistja e njohur botërore Viviene Westwood e çila ka stiluar edhe për motrat Kardashian. /intv.al/

rozaaa.png

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll