Ermal Mamaqi thumbon Rashelin për Noizy-n [VIDEO]

May 15, 2017

Diçka di ky djalë!

Çdo të shtunë në emiosionin e Ermal Mamaqit, ajo që bie në sy është edhe vajza seksi që e shoqëron moderatorin, Rashel Kolaneci. Kjo e fundit është përfolur goxha në media për ndërhyrje estetike por edhe për një romancë shumë të shkurtër me Noizy-n. Thuhet  së në udhëtimin e tij të fundit në Venecia reperi  ishte i shoqëruar nga Rasheli. Por këto ishin vetëm fjalë deri në momentin kur Ermal Mamaqi zbulon diçka. Teksa po shkëmbente batuta me vajzën seksi në emision me temën: Çfarë ndodh nëse sheh në ëndërr dicka. Kur Ermali e pyeti se nëse shihte në ëndërr Noizyn, a ishte e vërtetë që shkon në Venecia,  Rasheli kaloi me njëherë nga serioziteti në shaka dhe u mundua ta kalonte situatën me të qeshur duke thënë: Kuptimi I saj është se do rrish në Durrës atë ditë. (min.3:39) /intv.al/

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll