Zgjedhje 2017

  Luana Vjollca do tërbohet nga kjo foto e Tunës me Krenar Cocaj [FOTO]

  May 16, 2017

  Luana Vjollca me siguri do donte që kjo foto e e Tunës me Krenar Cocaj të mos egzistonte…

  Duket se më parë Tuna dhe ish i dashuri i Dafina Zeqirit, Krenar Cocaj ka qënë duke u argëtuar në një nga clubet në kryeqytet. Tuna dhe Krenari me siguri duhet të njihen prej vitesh për sa kohë kanë këto relata siç duket dhe tek fotoja e e publikuar nga intv.al. Tani Krenari është i dashuri i moderatores seksi, Luana Vjollca, ajo me siguri do donte që kjo foto e e Tunës me Krenar Cocaj të mos egzistonte. Më poshtë do mund të shikoni foton./intv. al/

  tuna_krenar2.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll