Patris Berisha ka ditëlindjen dhe urimin më të bukur e merr nga vogëlushi Tian [FOTO]

May 16, 2017

Tian ka sjellë shumë gëzim në familjen më të re të Tunës dhe Patris Berishës.

Madje vazhdon të jetë vogëlushi më i përfolur derti tani në media. Por jo vetëm kaq, sepse Tian di edhe të urojë babain për ditëlindje. I veshur me një palë rroba mbi të cilat shkruhej: “Happy Birthday daddy. I love you”, ai  i ka dhënë babit urimin më të bukur.

 18554371_1384937488266870_1581469865_n.jpg

18554436_1383562648404354_2099771554_n.png

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll