Zgjedhje 2017

  Alketa Vejsiu ofertë Kelvi Kadillit… Reagon Aurela Hoxha [FOTO/VIDEO]

  May 16, 2017

  Alketa Vejsiu i bën ofertë Kelvi Kadillit, reagon Aurela Hoxha…

  Moderatori i emisionit “Gossip Tv” në IN Tv, Kelvi Kadilli ka patur të ftuar special në rubrikën “Interview”, Alketa Vejsiun. Kelvi ka qenë i ftuar në eventin e parë të realizuar për biznesin “Class” të producentes. Në fund të intervistës Alketa uroi Kelvin se ishte shumë simpatik dhe i pëlqente ta shikonte si konkurrent në emisionin “Dance with me” dhe pasi e ftoi të merrte pjesë tek programi i saj ajo i tha: “Madje mendo per partneren.” Më pas duket se një tjetër ofertë ka ardhur për Kelvin, dhe këtë herë nga “showgirl”-i seksi Aurela Hoxha, e cila shkruan :Mendo për partneren” duke lënë të kuptohej se do donte të ishte partnerja e tij.  Duket se konkurrentët e pare mund të jenë dyshja Aurela-Kelvi./intv.al/

  alketa_kelvi.png

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll