Zgjedhje 2017

  5 çiftet e famshme shqiptare që ndajnë një profesion [FOTO]

  May 17, 2017

  Këto çifte nuk ndajnë vetëm shtratin bashkë por edhe ndajnë një profesion…

  Ndër historitë e dashurisë më të bukura konsiderohen edhe këto të personazheve të njohur shqiptarë, të cilët e kanë gjetur atë në skenën ku kanë performuar, apo ambientin e përbashkët të punës. Dashuri të tilla janë të shumta, madje disa prej tyre jane të nisura edhe shumë vite më parë. Në emisionin “Fun Day” në IN Tv me moderatore Fatma Methasani  u fol për disa nga historitë më të bukura të dashurisë, dhe disa prej tyre kanë përfunduar në martesë dhe me të njëjtin profesion./intv.al/

  Venera Lumani dhe Lind Islami

  venera-2.jpg

   

  Vesa Luma dhe Big Basta

  vesa.jpg

   

  Enada Hoxha dhe Gerd Vaso

  Enada-Gerd.png

   

  Klaudia Pepa dhe Albi Nako

  albi-nako-klau.jpg

   

  Miriam Cani dhe Alban Skënderaj

  2998306019_1_3_drPqtAZo.jpg

   

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll